Welcome to Sign in | Help
in Search

Cursuri/Instruiri SQL Server

Last post 06-18-2008, 11:14 PM by ania. 6 replies.
Sort Posts: Previous Next
  •  04-10-2008, 5:49 PM 4628

    Cursuri/Instruiri SQL Server

    Exista cursuri/instruiri in Romania cu tema "Sql Server performance tunning"?

    Multumesc!


    Florin Cardasim
    Filed under:
  •  04-11-2008, 11:06 AM 4631 in reply to 4628

    Re: Cursuri/Instruiri SQL Server

    Microsoft are cursuri pe aceasta tema, 2790 este unul din ele. Contactati centrele de training si intrebati daca se organizeaza.


    Cristian Andrei Lefter, SQL Server MVP
    MCT, MCSA, MCDBA, MCAD, MCSD .NET,
    MCTS, MCITP - Database Administrator SQL Server 2005
    http://sqlserver.ro
  •  04-15-2008, 10:31 AM 4645 in reply to 4631

    Re: Cursuri/Instruiri SQL Server

    Multumesc frumos pentru idee, am cautat si am gasit cateva oferte deja. Revin cu comentarii dupa ce merg la curs.


    Florin Cardasim
  •  05-05-2008, 12:06 PM 4793 in reply to 4645

    Re: Cursuri/Instruiri SQL Server

    salut cardasim, ai gasit ceva prin Iasi in legatura cu instruiri/cursuri SQL SERVER?

  •  05-20-2008, 10:53 PM 4988 in reply to 4793

    Re: Cursuri/Instruiri SQL Server

    Din pacate nimic in Iasi, am ales varianta Intelprof (www.intelprof.ro) si Promanagement (www.promanagement.ro) din Bucuresti.Eu voi merge in iunie la Bucuresti, dar am inteles ca ar fi posibil, pentru un numar suficient de mare de cursanti, sa organizeze si la sediul clientului.

    Abia acum am gasit threadul pe care se discuta acceasi problema: http://sqlserver.ro/forums/thread/2291.aspx.


    Florin Cardasim
  •  06-18-2008, 10:03 AM 5120 in reply to 4988

    Re: Cursuri/Instruiri SQL Server

    Am optat pentru Intelprof cu doamna Angela Dobrea si revin cu impresii de la curs. Sunt cat se poate de multumit de calitatea cursului si de modul de lucru. Apreciez foarte mult flexibilitatea trainerului care, daca sala o cere, se abate de la materialul oficial si insista pe zonele de interes.


    Florin Cardasim
  •  06-18-2008, 11:14 PM 5126 in reply to 5120

    Re: Cursuri/Instruiri SQL Server

    Si eu particip la acest curs si sunt placut impresionata de modul de abordare al materialelor de curs. Bravo doamnei Angela Dobre! Un an lucru placut este ca l-am cunoscut pe Florin si am descoperit ca facem parte din aceeasi comunitate si ca desi este din Iasi a vizionat toate prezentarile ce au avut loc la Bucuresti. Acest lucru deovedeste puterea siteului de a interconecta oameni cu aceleasi preocupari din intreaga tara.Multumim domnului Cristian Lefter!

    Alina Lungu

View as RSS news feed in XML
Powered by Community Server (Commercial Edition), by Telligent Systems