Welcome to Sign in | Help
in Search

Proiecte deschise

Last post 11-15-2007, 12:21 PM by ovidiucucu. 2 replies.
Sort Posts: Previous Next
  •  11-14-2007, 11:30 PM 3324

    Proiecte deschise

    Incercam la CODEXPERT.RO sa initiem o "serie" de PROIECTE DESCHISE.
    Daca e cineva interesat, il asteptam cu mult drag Smile
    Ma gandesc si la un mic proiect strans legat de SQL Server, dar deocamdata ramane o surpriza...

    // daca sunt "in the wrong forum" si/sau se considera aceasta un "advertisement", rog un admin sa stearga acest topic! [ ;) ]


    Ovidiu
  •  11-15-2007, 9:41 AM 3325 in reply to 3324

    Re: Proiecte deschise

    Incercarea mea prezentata pe http://www.diadmin.ro/Produse.htm merita sa fie inclusa intr-un astfel de proiect legat de lucrurile cu logurile Windows ?
    Gheorghe Ciubuc,SQL Server Influencer, MCP(SQL 2000), MCTS (SQL Server 2005) , OCA(Oracle 9i), Sybase(Brainbench)
  •  11-15-2007, 12:21 PM 3330 in reply to 3325

    Re: Proiecte deschise

    ggciubuc:
    Incercarea mea prezentata pe http://www.diadmin.ro/Produse.htm merita sa fie inclusa intr-un astfel de proiect legat de lucrurile cu logurile Windows ?

    Why not?

    Proiectul nostru, fiind unul non-comercial, nu are de la bun inceput niste specificatii clare.
    Probabil ca, in viitor, va include si functii de monitorizare, centralizare si analiza.
    Se vrea un proiect bazat pe creativitate, dorinta de a cunoaste cat mai multe dintre dedesubturile Windows, cat si de a impartasi unii altora aceste cunostinte. Nu unul cu specificatii batute-n cuie, cu termene, cu protocoale, cu proceduri standard, si alte lucruri "minunate" de care cred ca majoritatea programatorilor sunt satui pana peste gat.

    Oricine vrea poate sa vina cu completari, cu observatii, cu idei noi. Si de ce nu, cu propuneri de proiecte noi? Avem si unii si ceilalti numai de castigat (mai putzin... parale Big Smile).

    Daca consideri ca poti si vrei sa te alaturi echipei da-mi un semn. Daca nu, asa cum am mai spus, putem macar discuta, gasi solutii, etc...
    Proiectul e DESCHIS. Smile


    Ovidiu
View as RSS news feed in XML
Powered by Community Server (Commercial Edition), by Telligent Systems