Welcome to Sign in | Help
in Search

Microsoft Office Project Server 2003

Last post 08-14-2007, 2:50 PM by Alex. 3 replies.
Sort Posts: Previous Next
  •  08-14-2007, 11:46 AM 2466

    Microsoft Office Project Server 2003

    salut, imi mananca zilele acest MS Project :)

    foloseste cineva MS Project.....administreaza/configureaza cineva asa ceva ( sunt sigur ca o face cineva :) )

    am si eu cateva intrebari......daca ma poate ajuta cineva...va rog dati un semn.

    multumesc mult.

    alex.

  •  08-14-2007, 1:13 PM 2469 in reply to 2466

    Re: Microsoft Office Project Server 2003

  •  08-14-2007, 2:03 PM 2472 in reply to 2469

    Re: Microsoft Office Project Server 2003

    una din problemele mele este ca in My Timesheets >> Plan Administrative Time >> dupa ce ii aleg la Category: Administartiv (approval not required) si Saptamana respectiva >> ii introduc orele respective la Committed pe fiecare zi in parte >> ii dau Save.....nu imi salveaza nimic si nici nu-mi da vreo eroare....ce fac gresit sau ce ar trebui sa verific (asta se intampla de ceva vreme....la inceput a mers)

    sau

    tot la MyTimesheets pe pagina principala......am TimeSheet-uri tot pe Category: Administartiv (nu au nevoie de aprobare) care sunt pe Status: Processing de cateva saptamani

    orice sfat e mai mult decat binevenit :)

    multumesc mult

    alex.

  •  08-14-2007, 2:50 PM 2473 in reply to 2472

    Re: Microsoft Office Project Server 2003

    completare:

    daca intru pe My Timesheets si pe una din saptamani care la satus este in Processing imi apare cu rosu in josul paginii ca:

  • This timesheet is being processed by the system and is unavailable. The data shown above is that of the last successful save of the timesheet. Changes have been sent to the server and will process in the order received.
  •  

    dar asa sta de cateva saptamani

    alex.

View as RSS news feed in XML
Powered by Community Server (Commercial Edition), by Telligent Systems